Apie Mus

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti saugaus laisvalaikio prekių, darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje. Įmonė, sukaupusi daugiau kaip 20 metų sėkmingo darbo patirtį, gerai išmano verslą ir klientų poreikius. Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje, rasite platų asortimentą savo veiklai - tai kokybiškos prekės saugiam darbui, laisvalaikiui, poilsiui.

www.SabelijosPrekyba.lt – čia stilinga ir patvari produkcija profesionalams, mėgėjams, šeimai. Patogu, greita ir paprasta!

SABELIJOS PREKYBA UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Įmonėje dirba daugiau kaip 100 darbuotojų, turinčių praktinės ir teorinės darbo patirties. Profesionalūs darbuotojai gerai išmano įstatymus bei norminius aktus ir gali konsultuoti darbų saugos klausimais.

SABELIJOS PREKYBA UAB didžiuojasi savo gamybos pajėgumais, kurie yra vieni moderniausių 
Lietuvoje. Savo gamybos padalinyje įmonė sukurs Jums tinkantį stilių, siuvykloje pasiūs bei išsiuvinės Jūsų norimą simboliką. Užsakymus atliks kokybiškai per labai trumpą laiką.

Svarbiausias bendrovės tikslas – užtikrinti, kad SABELIJOS PREKYBA UAB produkcija atitiktų Jūsų poreikius bei apsaugotų Jus bet kokioje veikloje. Įmonėje diegiamos naujausios technologijos tam, kad bet kuriuo metu būtume arčiau Jūsų ir naudingi Jums.

Visada šalia – www.SabelijosPrekyba.lt
 

Kontaktai, Parduotuvės