Greitas Užsakymas


Pristatome naują įrankį Jūsų patogiam apsipirkimui.

Jeigu žinote prekių, kurias norite užsakyti, kodus (pvz. jeigu jas perkate nuolat, radote jas mūsų spausdintame kataloge, matote kodą pasiūlyme ir pan.), Jums nebereikia jos ieškoti prekių kataloge. Dabar galite tiesiog suvesti reikiamus prekių kodus GREITO UŽSAKYMO formoje, kurią matote kairėje tinklapio pusėje.

 

Šioje formoje suveskite norimos prekės kodą ir kiekį. Paspaudę mygtuką "Į krepšelį" būsite nukreipti į IŠPLĖSTINĘ greito užsakymo formą, kurioje galėsite pasirinkti dydį ir spalvą, pridėti kitų prekių pagal jų kodus ir vienu mygtuko paspaudimu įkelti visas pasirinktas prekes į pirkimo krepšelį:

 
Įrankių reikšmės:
1. Produkto kodo įvedimo langas;
2. Pageidaujamo kiekio įvedimo langas;
3. Ištrinti prekę;
4. Pridėti identišką prekę;
5. Atnaujinti prekę;
6. Dydžio pasirinkimo langas;
7. Spalvos pasirinkimo langas.
8. Mygtukas sudeda visas tinkamas* prekes į krepšelį;
9. Mygtukas patikrina visus suvestus prekių kodus;
10. Išvalo visas į GREITĄ UŽSAKYMĄ suvestas prekes.

* Tinkamos prekės - tai prekės, kurioms nereikia specialaus užsakymo. Spec. užsakymą galite išsiųsti pasinaudodami užklausos forma, kuri atsiranda prie netinkamos prekės.

SVARBU! Greito užsakymo formose galite vesti ne tik pačios prekės, bet ir jos kombinacijos - spalvos ir dydžio -  kodą (kombinacijos kodo dalis rašoma po taško, pvz.: DMA0010.97). Taip į krepšelį iš karto pateks norimo dydžio ir spalvos gaminys.


Gero ir patogaus naudojimo!

Jūsų Sabelijos Prekyba