Klumpės odinės su dirželiu baltos perforuotos OB SRC STEPS

Padidinti
(Jūs sutaupote 59 % / 15.6937 €
 
 
Sandėlyje Yra.
Kodas: AKD324B.23
Mato vnt.: Por
Pakuotė/Min. kiekis: 1/1
Pasirinkimas: 45
 
Aprašymas Šios klumpės pagamintos iš aukščiausios kokybės odos, padengtos 0,3 mm poliuretano sluoksniu, kuris užtikrina papildomą odos apsaugą nuo drėgmės ir chemikalų pažeidimų, nepakeičia kvėpavimo savybių. Steps klumpės turi paminkštinimą kelties zonoje, kuris neleidžia atsirasti nuospaudoms. Batviršis sutvirtintas dvigubomis siūlėmis, o kelties zonoje esantis dvigubos odos sluoksnis neleidžia klumpėms išsitampyti ir dėl to jos tarnauja ilgiau. Šių klumpių vidus yra išformuotas pagal anatominę pėdos formą. Viduje esantis supinatorius užtikrina taisyklingą pėdos padėtį. Steps klumpių išskirtinumas tai pade, ties kelties zona esantis TPU sustiprinimas, kuris apsaugo dėvėtoją nuo čiurnos traumų. Apsiūtas klumpių dirželis su metaline sagtele užtikrina dirželio formos stabilumą. Klumpių padas pagamintas iš poliuretano (PU). Poliuretaninis padas su specialiu protektoriumi garanruoja gerą sukibimą su paviršiumi, turi SRC. Vidpadis pagamintas iš celiuliozinės medžiagos su odiniu paminkštinimu kulnui.
Gamintojas STEPS
Kokybė
CE
425 Kategorija AAP
Veiklos Grupė
PIENO PRODUKTŲ GAMYBA ŽUVIES PRODUKTŲ GAMYBA MĖSOS PRODUKTŲ GAMYBA KEPĖJAI KONSERVUOTOJAI IŠPILSTYTOJAI MAISTO GAMYBA
Savybė Smūgio Energijos Absorbavimas. Pado Atsparumas Slydimui Ant Keramikos Ir Plieno. Viršus-oda, Vidus-kita, Padas-kita. Slydimui Atsparus Padas.
Medžiaga PoliUretanas [PU]
Oda Veidinė
Standartai
EN20347
Visa Avalynė. Energijos Absorbcija Užkulnio Srityje.
EN20347
Padas. Atsparumas Slydimui Ant Keramikos Ir Plieno.
EN20347
Atitinka pagrindinius darbinės avalynės reikalavimus (modelis, visa avalynė, avalynės viršus, jungties pamušalas, šonelio pamušalas, liežuvėlis, padas).
Jūs turite prisijungti jei norite komentuoti.
Ši prekė neturi komentarų.