Teisiniai Įsipareigojimai

Visos tekstinės ir grafinės informacijos, pateiktos interneto tinklapyje www.sabelijosprekyba.lt, autorinės teisės priklauso SABELIJOS PREKYBA UAB ar jos partneriams, jeigu nenurodyta kitaip.

Griežtai draudžiama be SABELIJOS PREKYBA UAB leidimo naudoti ir platinti interneto tinklapyje www.sabelijosprekyba.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kituose interneto tinklapiuose ar kitose informacijos skleidimo priemonėse.

SABELIJOS PREKYBA UAB neatsako už tinklapyje pateikiamos informacijos tikslumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi pateikta informacija šiame tinklalapyje.

Šiame tinklapyje pateikta informacija nėra besąlygiškai tiksli. Kiekvienas naudotojas pats atsako už riziką dėl žalos, kuri galėjo atsirasti ar atsirado dėl to, kad informacija šiame tinklalapyje buvo ne taip suprasta, buvo nepilna ar netiksli.

Visais klausimais dėl tinklapyje www.sabelijosprekyba.lt pateikiamos informacijos autorinių teisių, panaudojimo ir pastebėtų netikslumų  kreipkitės el.paštu info@sabelijosprekyba.lt.