Kelnės suvirintojo apsaugai nuo karščio

Padidinti
 
 
Sandėlyje Yra.
Kodas: DNAP311V.29
Mato vnt.: Vnt
Pakuotė/Min. kiekis: 1/1
Pasirinkimas: 56-58x170 | T.mėlyna
 
Aprašymas Kelnės ilgos, į apačią siaurėjančios. Visi užsegimai paslėpti - apsaugoti nuo karščio. Kelnių priekyje dvi įleistinės kišenės, nugaroje uždėtinė kišenė su užsegamu antkišeniu ir įrankinė kišenė su užsegamu antkišeniu. Kelnės su juosmeniu. Juosmuo su diržakilpėmis diržui įverti. Užsegimas priekyje sagomis. Medžiaga: Mišraus pluošto medvilnės ir poliesterio audinys, su ugniai atsparumo suteikiančia apdaila. Audinys nepalaiko degimo, pasižymi mažu susitraukimu, atsparumu dilumui, spalvos ilgaamžiškumu, kokybiška išvaizda, komfortu, geru oro pralaidumu. Audinio sudėtis: 65% CO, 35% PES su PROBAN apdaila. Paviršinis tankis - 370 g/m2. Skirta dėvėti suvirinimo ir panašios rizikos darbų metu.
Gamintojas SABELIJOS PREKYBA
Kokybė
CE
425 Kategorija II
Spalvos T.mėlyna
Medžiaga Medvilnė
PoliEsteris
Standartai
EN531
Šis ženklinimas reiškia, kad gaminys teikia apsaugą nuo karščio ir liepsnos. Raidiniai skaitiniai ženklinimai po piktograma žymi testo metu nustatytas atsparumų skirtingoms karščio rūšims vertes.
EN470-1
Ši piktograma reiškia, kad gaminys teikia apsaugą nuo karščio ir liepsnos, pasižymi ugnies plitimą ribojančiomis savybėmis.
Jūs turite prisijungti jei norite komentuoti.
Ši prekė neturi komentarų.