Švarkas suvirintojo apsaugai nuo karščio

Padidinti
  • ( 28,04)
 
 
Sandėlyje Yra.
Kodas: DTAP311V.54
Mato vnt.: Vnt
Pakuotė/Min. kiekis: 1/1
Pasirinkimas: 60-62x170 | T.mėlyna
 
Aprašymas Švarkas lygus, tiesaus silueto. Visi užsegimai paslėpti. Rankovės dvisiūlės, statytos. Rankovės apačios plotis reguliuojamas spaudėmis, kad gerai priglustų prie riešų. Priekyje ties liemeniu ir ant krūtinės keturios uždėtinės kišenės su užsegamais antkišeniais. Užsegimas priekyje, vienaeilis, paslėptas. Apykaklė atverstinė. Medžiaga: Mišraus pluošto medvilnės ir poliesterio audinys, su ugniai atsparia PROBAN apdaila. Audinys nepalaiko degimo, pasižymi mažu susitraukimu, atsparumu dilumui, spalvos ilgaamžiškumu, kokybiška išvaizda, komfortu, geru oro pralaidumu. Audinio sudėtis: 65% CO, 35% PES su PROBAN apdaila. Paviršinis tankis - 370 g/m2. Skirta dėvėti suvirinimo ir panašiios rizikos darbų metu.
Gamintojas SABELIJOS PREKYBA
Kokybė
CE
425 Kategorija II
Spalvos T.mėlyna
Medžiaga Medvilnė
PoliEsteris
Standartai
EN531
Šis ženklinimas reiškia, kad gaminys teikia apsaugą nuo karščio ir liepsnos. Raidiniai skaitiniai ženklinimai po piktograma žymi testo metu nustatytas atsparumų skirtingoms karščio rūšims vertes.
EN470-1
Ši piktograma reiškia, kad gaminys teikia apsaugą nuo karščio ir liepsnos, pasižymi ugnies plitimą ribojančiomis savybėmis.
Jūs turite prisijungti jei norite komentuoti.
Ši prekė neturi komentarų.