Pusbačiai verstos odos suvarstomi su kompozitinėmis apsaugomis S1P SRC MARS SAIGA

Padidinti
 
 
Sandėlyje Yra.
Kodas: AAD231.15
Mato vnt.: Por
Pakuotė/Min. kiekis: 1/1
Pasirinkimas: 44
 
Aprašymas S1P apsauginės klasės pusbačiai. Batviršis iš gerai orui pralaidžios, elastingos verstos odos. Perforuotas batviršis papildomai ventiliacijai, užtikrina puikų oro ir drėgmės pralaidumą. Pirštai apsaugoti kompozitine nosele, atlaikančia 200J smūgį, netraukiančia karščio ir šalčio. Kompozitinė apsauga yra plati, todėl nevaržo kojos, po smūgio atgauna buvusią formą ir yra 30% lengvesnė už metalinę. Padas dviejų sluoksnių PU/PU, lankstus, patvarus, ergonomiškas. Pėda apsaugota lanksčiu kevlariniu pado intarpu, dengiančiu visą pėdos plotą. Kevlaras lankstus, netraukia šalčio ir karščio, yra lengvesnis už metalą. Energijos absorbcija kulno srityje sumažina kojų nuovargį. Pamušalas - 3D tinkelis, gerai sugeriantis ir išgarinantis drėgmę. Ši technologija taikoma ir sportinėje avalynėje. EN 20345 S1P SRC. Dydžių skalė: 36-48.
Gamintojas SAIGA
Kokybė
CE
425 Kategorija AAP
Savybė Antistatinės Savybės. Smūgio Energijos Absorbavimas. Viršus-oda, Vidus-kita, Padas-kita. Pradūrimui Atsparus Padas (Kompozitinis Įdėklas). Pado Atsparumas Slydimui Ant Keramikos Ir Plieno. Apsauginė Noselė 100J/200J (kompozitinis įdėklas). Uždara Kulno Sritis.
Medžiaga Oda Versta
Kevlar
PoliUretanas [PU]
Kompozitas
Guma
Standartai
EN20345
Visa Avalynė. Atsparumas prasiskverbimui.
EN20345
Noselės Atsparumas 200J + Pado Atsparumas Naftos Produktams + Uždara Užkulnio Sritis + Antistatinės Savybės + Energijos Absorbcija Užkulnio Srityje.
EN20345
Visa Avalynė. Energijos Absorbcija Užkulnio Srityje.
EN20345
Visa Avalynė. Elektrinės Savybės - Antistatinė Avalynė.
EN20345
Pado Atsparumas Slydimui Ant Šlapios Keramikos Ir Šlapio Metalo.
EN20345
Padas. Atsparumas Naftos Produktams.
Jūs turite prisijungti jei norite komentuoti.
Ši prekė neturi komentarų.