Antbačiai 4000 MICROGARD ANSELL

Padidinti
 
 
Sandėlyje Yra.
Kodas: AXP004000.1
Mato vnt.: Por
Pakuotė/Min. kiekis: 1/1
Pasirinkimas: Be dydžio
 
Aprašymas Vienkartinio naudojimo apdangalas greitai ir patogiai užmaunamas ant avalynės. Guminis viršutinis kraštas su užrišamu raišteliu. Siūlės sulydytos ultragarsu - patvarumas plyšimui bei skystų medžiagų prasiskverbimui. Pasižymi antistatinėmis savybėmis, teikia apsaugą nuo stiprių purškiamų cheminių medžiagų srovių, radioaktyvių dalelių, biologinių medžiagų, ore esančių kietųjų dalelių. Medžiaga: unikali 5 sluoksnių medžiaga užtikrinanti efektyvų atsparumą agresyvioms cheminėms medžiagoms, pasižyminti mechaniniu patvarumu, lankstumu ir lengvumu. Tinkami naudoti maisto pramonėje ir visose srityse apsaugai nuo rūgščių, tirpiklių ir organinių chemikalų.
Gamintojas ANSELL
Kokybė
CE
425 Kategorija AAP
Medžiaga PoliPropilenas [PP]
Standartai
EN14605
Šis žymėjimas reiškia, kad gaminys yra skirtas apsaugoti nuo cheminių skysčių. Dalinė Apsauga - tai reiškia, kad apsaugos priemonė tik tam tikroms kūno dalims turi šią apsaugą.
EN1149-1
Šis ženklinimas reiškia, kad gaminys pasižymi elektrostatinėmis savybėmis.
EN14126
Šis ženklinimas reiškia, kad gaminys teikia apsaugą nuo pavojingų biologinių medžiagų.
EN14605
Šis žymėjimas reiškia, kad gaminys yra skirtas apsaugoti nuo skystų cheminių purškalų (aerozolių). Dalinė Apsauga - tai reiškia, kad apsaugos priemonė tik tam tikroms kūno dalims turi šią apsaugą.
Jūs turite prisijungti jei norite komentuoti.
Ši prekė neturi komentarų.