Atgal į naujienų sąrašą

Darbo drabužių audinių asortimento apžvalga.


SABELIJOS PREKYBA UAB jau daugiau nei 10 metų kuria, projektuoja, gamina ir parduoda darbo  drabužius iš beveik 30 audinių rūšių, bei daugiau nei 120 spalvinių variantų. Atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir reikalavimus darbo drabužiams naudojami audiniai iš pagrindinių tekstilinių pluoštų :

Medvilnė. Tai - augalinės kilmės natūralus pluoštas, susidedantis iš 94% celiuliozės. Pluoštas gaunamas perdirbus užaugintus medvilnės žiedus. Medvilnė gerai sugeria drėgmę, maloniai dėvima, nedirgina odos, todėl tinka alergiškiems žmoniems. Net ir itin karštą dieną dėvint medvilninius drabužius jaučiamasi puikiai.

Poliesteris. Tai cheminis pluoštas gaminamas iš naftos. Dažniausiai maišomas su vilna, medvilne, linu. Šio pluošto audiniams nereikia ypatingos priežiūros, tačiau juos būtina saugoti nuo didelio karščio. Pats poliesteris yra atsparus trinčiai, tai ilgina jo tarnavimo laikotarpį, be to puikiai išlaiko formą, yra patvarus, mažai glamžosi, nesugeria drėgmės.

Poliamidas. Jis  naudojamas dirbinių gamybai, kurie betarpiškai priglunda prie kūno. Naudojamas kaip priedas su natūraliais pluoštais.. Pati medžiaga yra labai atspari trinčiai, elastinga ir tvirta. Poliamidinio pluošto audiniai lengvi, greitai džiūsta, atsparūs nusidėvėjimui, puikiai išsaugo formas ir nereikalauja specialios priežiūros. Skalbiant šiuos audinius nepatartina naudoti baliklių.

Nailonas. Šis sintetinis pluoštas jautrus saulės spinduliams ir ilgai būnant saulėje pagelsta, todėl dažniausiai nailonas maišomas su kitomis medžiagomis, taip išvengiant pageltimo problemos. Nano technologijų dėka pastaruoju metu labai plačiai naudojamas audiniams ypatingai atspariems dilimui.

Elastanas. Ši medžiaga naudojama kaip papildas kitiems pluoštams. Tempiant, elastanas išlaiko elastingumą ir tuoj pat grįžtą į savo pradinę būseną. Šiuolaikinis elastanas atsparus prakaito poveikiui, kosmetikai, aliejams, riebalams, saulės šviesai. Gerai skalbiamas. Negalima šio audinio balinti chloru.

Poliuretanas. Ši cheminė medžiaga pasižymi ypatingai aukštu atparumu trinčiai, tempimui, riebalams ir naftos produktams. Tekstilėje naudojama audinių degimui vandeniui atsparia plėvele.

 

Audiniai gali būti 100% natūralaus pluošto arba mišriapluoščiai.  Naudojamų audinių svoris 75 – 800g/m2.

Apsauginiams darbo drabužiams naudojamas ypatingai platus audinių asortimentas:

Atsparūs lietui;

Antistatiniai (apsaugantys nuo elektrostatinio krūvio);

Neužsidegantys (arba suvirintojų);

Gerai matomi;

Sustabdantys grandinę (arba pjūklininkų);

Atsparūs chemikalams;

Nesielektrinantys (skirti ypatingai švarioms aplinkoms).


 

Siūloma multifunkcinių audinių netgi dėvėtojams, kurie darbe veikiami iš karto kelių neigiamų faktorių. Visi audiniai,  naudojami SABELIJOS PREKYBA UAB turi šias charakteristikas - ypatingai gerą oro pralaidumą, atsparumą glamžymuisi ir blukimui, ilgaamžiškumą ir stabilumą, lengvą priežiūrą, atsparumą skalbimui.

Aukštos kokybės audiniai ir  profesionalūs drabužių techniniai sprendimai individualiai pritaikomi  kiekvienam SABELIJOS PREKYBA UAB klientui.