Atgal į naujienų sąrašą

FLEXOTHANE® - prieš vėją ir lietų

Dirbdamas esant darganotoms, atšiaurioms oro sąlygoms, žmogus skuba, tad daugiau prakaituoja. Koks turėtų būti drabužis skirtas žmogui, dirbančiam lietuje ir vėjyje? Kaip užtikrinti jo komfortą ir nepriekaištingus darbo rezultatus?

                SIOEN kompanijos atsakas į šiuos klausimus - darbo drabužiai iš FLEXOTHANE®. Tai specialiai kompanijoje sukurtas techninis audinys, sudarytas iš tampraus trikotažo pagrindo, padengto poliuretano danga. Dėl aukštųjų technologijų pagalba gaminamos poliuretano dangos, iš FLEXOTHANE® pasiūti drabužiai yra 100% atsparūs vandeniui ir nepraleidžia vėjo. Unikalios šio audinio sandaros dėka šie gaminiai yra kur kas pranašesni už kitus lietaus drabužius: jie yra iki 50% lengvesni, neskleidžia nemalonaus šiugždesio judant, yra tamprūs ir net itin žemoje temperatūroje išlieka lankstūs, garantuodami dėvinčiajam judesių laisvę.

Skirtingai nei įprastos medžiagos, naudojamos vandeniui atsparių drabužių gamybai, FLEXOTHANE® garantuoja optimalios kūno temperatūros palaikymą: poliuretano dangos dėka vandens garai iš drabužio vidaus pasišalina į aplinką – taigi dėvintysis neprakaituoja, o speciali vidinio sluoksnio struktūra leidžia jam sugerti drėgmę drabužio viduje. Be to gamybos metu FLEXOTHANE® audinys specialiai apdirbamas, kad jame nesiveistų bakterijos ir mikroorganizmai.

Tokių SIOEN gaminių priežiūra itin paprasta. Jie atsparūs visiems naftos produktams: benzinui, dyzeliniam kurui, tepalams. Švelnus išorinis PU padengtas paviršius labai lengvai nuvalomas. Galima skalbti skalbimo mašinoje - medžiaga nesiglamžo, nepraranda formos.

FLEXOTHANE® darbo drabužiams suteikia visa, ko reikia, kad net dirbant lietuje žmogus galėtų sutelkti dėmesį į kokybišką darbą, nenuogąstaudamas dėl savo komforto.