Atgal į naujienų sąrašą

Kokybiški darbo rūbai – privalumai Jūsų įmonei

Visi žinome posakį „sutinka pagal rūbą....“ – tai aktualu ir įmonės darbuotojų darbo drabužiams,  kurie gali sustiprinti organizacijos įvaizdį ar atvirkščiai – prisidėti prie neigiamo įspūdžio suformavimo. Taigi darbo aprangai keliama ne tik apsauginė, bet ir įvaizdinė funkcija.
Be to, patogiai bei gražiai pasirengęs darbuotojas geriau jausis tą užtikrinančioje įmonėje ir kas žino – galbūt atsidėkos geresniu darbu ir kas tikrai garantuota – atrodys tiesiog profesionaliau. Žmonės natūraliai linkę labiau pasitikėti tvarkingai atrodančiais darbuotojais – ne visi žino, kaip atrodo gero statybininko darbas, tačiau ar pats statybininkas atrodo gerai pasakyti tikrai nesunku bet kam: o ir kodėl geram statybininkui dirbti ten, kur jis priverstas labai prastai atrodyti dėl menko darbdavio dėmesio darbo rūbams – taigi turbūt ten ir algą mažesnę moka. Gerai atrodantis darbuotojas spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir kartais vos akimirksniu sukuria profesionalo įspūdį, tuo tarpu priešingą įspūdį gana sunku pakeisti net ir esant itin dideliam darbinių pastangų lygiui. Kokybiški ir tvarkingi darbo rūbai – pats lengviausias būdas užtikrinti tinkamą įmonės darbuotojų įvaizdį klientų akyse.
Tinkamas dėmesys darbuotojų darbo aprangai gali padėti lengviau įgyti klientų pasitikėjimą, o kai kuriose srityse svarbus ir firminių drabužių dėka pasiekiamas darbuotojų – kaip įmonės atstovų atpažįstamumas (pvz. uniformos aptarnavimo sferoje).
Darbo rūbai gali ne tik sustiprinti įmonės įvaizdį ar būti puikūs jos reklamos nešėjai (SABELIJOS PREKYBA siūlo firminio stiliaus perteikimo ant drabužių paslaugas). Vienoda firminė apranga sukuria kolektyvo bendrystės jausmą, kelia komandos dvasią.

Daugiau  nei 20 metų darbo patirtį sukaupusi SABELIJOS PREKYBA nuolat turi platų darbo darbo drabužių asortimentą bei siūlo itin plačias galimybes užsisakyti Jūsų įmonei tinkamiausius darbo drabužius – modernioje siuvykloje gali pasiūti darbo aprangą pagal užsakovų poreikius ar perteikti įmonės firminį stilių ant pasirinktų standartinių darbo rūbų. Norite gauti daugiau informacijos – kreipkitės į savo vadybininką, telefonu +370 70055071 arba apsilankykite prekybos salonuose.
« »