Atgal į naujienų sąrašą

Naujiena: moteriški MTS darbo batai pavasariui ir vasarai

Patogūs ir funkcionalūs darbo batai - vis dar retenybė Lietuvos darbo saugos prekių rinkoje. Su džiaugsmu pristatome išskirtinės kokybės darbo saugos avalynės gamintojo MTS naujieną.Pusbačio batviršis pagamintas iš vandeniui atsparios verstos odos su Cordura® elementais. (CORDURA - tai patentuotas nailono vardas. Ši medžiaga yra ilgaamžiška, atspari nutrynimams, įplyšimams ir nusidėvėjimui).

 
Pamušalas: AIR SYSTEM®, juodos spalvos.
 
Liežuvėlis: Cordura® medžiagos, AIR SYSTEM® pamušalas, liežuvėlio odos storis 10 mm.
 
Pirštų apsauga: itin lengva ir extra plati kompozitinė noselė (LIGHT SYSTEM®), atlaikanti smūgius iki 200J.
 
Vidpadis: termo putų, anatomiškai suformuotas, antibakterinis, antistatinis.
 
Pado intarpas: antimagnetinis, termoizoliacinis, kompozitinis (LIGHT SYSTEM®).
 
Padas: dviejų tankumų, poliuretaninis, naudojant išskirtinę gamybos koncepciją SOFT SYSTEM®, atsparus karščiui ir šalčiui bei naftos produktams, antistatinis.
 
 
Standartas: ENISO20345


MTS - tai aukščiausios kokybės darbinė avalynė. Prancūzų kompanija ANNIC S.A.S. įsikūrė 1955 metais. Šiandien ši įmonė yra viena iš pirmaujančių Europos avalynės gamintojų. Kompanija geriau žinoma dėl savo prekinio ženklo - MTS. Dėl gamyboje naudojamos itin pažangios pado įpurškimo aukštame slėgyje technologijos, MTS gali pagaminti 2-3 kartus daugiau avalynės per tą patį laiką, kas ženkliai sumažina kaštus, ko pasekoje kiekvienas gali įpirkti aukščiausios kokybės saugią darbinę avalynę. Visa kompanijos gaminama avalynė yra sertifikuota ir atitinka naujausio europinio darbinės saugios avalynės standarto ENISO20345:2011 SRC reikalavimus. MTS avalynės asortimentas pagal naudojamas pažangias technogijas suskirstytas į kelias linijas, todėl kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausius batus pagal savo darbo pobūdį.