Kombinezonas vienkartinis 3-5 tipo geltonas MICROGARD 3000 ANSELL

Padidinti
  • ( 21,20)
 
 
Prekė Užsakoma.
Kodas: FMR003000Y.1
Mato vnt.: Vnt
Pakuotė/Min. kiekis: 1/1
Pasirinkimas: L | Geltona
 
Aprašymas Kombinezonas - vienkartinio naudojimo, su 3 dalių gobtuvu. Tinkamas dėvėti su kauke. Siūlės - sulydytos ultragarsu. Paraukti dvigubi rankogaliai, dvigubas užtrauktukas. Pasižymi antistatinėmis savybėmis, apsaugo nuo stiprių, purškiamų cheminių medžiagų srovių, radioaktyvių dalelių, biologinių medžiagų, ore esančių kietųjų dalelių. Medžiaga: neaustinė trijų sluoksnių polipropileninė medžiaga, pasižyminti aukštu atsparumu cheminėms medžiagoms, minkšta, lanksti, lengva ir itin tvirta. Naudojimas: darbų sritys, kur reikalinga patikima apsauga nuo pavojingų cheminių skysčių ir koncentruoto jų purškimo, kenksmingų biologinių medžiagų.
Gamintojas ANSELL
Kokybė
CE
425 Kategorija III
Spalvos Geltona
Medžiaga PoliPropilenas [PP]
Standartai
EN14605
Šis žymėjimas reiškia, kad gaminys yra skirtas apsaugoti nuo skystų cheminių purškalų (aerozolių). Dalinė Apsauga - tai reiškia, kad apsaugos priemonė tik tam tikroms kūno dalims turi šią apsaugą.
EN13982-1
Šis ženklinimas reiškia, kad apranga teikia apsaugą nuo ore esančių kenksmingų kietųjų dalelių. "B" raidė reiškia kad gaminys atitinka standartą EN14126 - Apsauga nuo biologinių medžiagų.
EN14126
Šis ženklinimas reiškia, kad gaminys teikia apsaugą nuo pavojingų biologinių medžiagų.
EN1149-1
Šis ženklinimas reiškia, kad gaminys pasižymi elektrostatinėmis savybėmis.
EN14605
Šis žymėjimas reiškia, kad gaminys yra skirtas apsaugoti nuo cheminių skysčių. Dalinė Apsauga - tai reiškia, kad apsaugos priemonė tik tam tikroms kūno dalims turi šią apsaugą.
EN1073-2
Šis ženklinimas reiškia, kad gaminys teikia apsaugą nuo radioaktyvių kietųjų dalelių. Klasė 1 (žemiausia klasė 1, aukščiausia - 3).
Jūs turite prisijungti jei norite komentuoti.
Ši prekė neturi komentarų.